NOVINKY

 

Zima 2021

05.02.2021

Letos konečně krásná zima jak má být tak posílám alespoň pár fotek, snad v tomto těžkém čase potěší. Už se všichni těšíme na jaro, až budeme zase žít normálně - všechno bude fajn!!

Léto 2020

11.09.2020

Letošní sezóna za námi, po šíleném jaře jsme se konečně trochu vrátili do normálu. Posílam fotku golfového hřiště v Černicích - máme to prakticky hned za domem, letos už tady hrát nebudeme, ale PŘÍŠTÍ ROK ZNOVU A LÉPE!!

V letošním roce jsme dokončili výměnu topení v celém domě a proto můžeme nabídnout náš rekreační dům k pronájmu i během zimy. Vyzkoušejte neopakovatelnou atmosféru Jižních Čech v době vánočních svátků případně v ostatních zimních měsících

Dnešním dnem jsme ukončili letní sezónu 2018. Je načase udělat každoroční úpravu zahrady a bazénu a připravit dům na zimu. V říjnu a listopadu plánujeme zavést v celém domě centrální vytápění s plynovým kotlem, které umožní celoroční pronájem našeho domu.

Po náročné rekonstrukci se nám podařilo dostat původní kamna z roku 1920 opět do původní formy. Není nic krásnějšího než odpočinout si na prohřáté peci, která udrží teplo několik hodin - úžasná práce.