Novinky -  Czechhouse

 

Využijte naší speciální nabídku a přijed´te si užít podzimní krásu Jižních Čech. Na letošní podzim jsme pro Vás připravili speciální snížené ceny pro pobyty do 31.10.2022. V tomto období je u nás nejkrásněji, příroda se zbarvuje do nádherných odstínů a venkovní zastřešená terasa s krbem je ideální na večerní posezení. A pokud by i bylo špatné...

Sezóna 2022 je již bohužel beznadějně vyprodaná, omlouvám se všem kteří mi píšete, náš kalendář obsahuje pouze závazné rezervace, což znamená že tyto termíny se již neuvolní. Zbývají ještě volné termíny v červnu a září 2022, v případě zájmu doporučuji rezervaci co nejdříve.

Na letošní sezónu jsme doplnili sportovní vybavení naší rekreační chalupy o stůl na stolní tenis s venkovní ribstole. Na zahradě je samozřejmě stále hřiště na mini-fotbal. Pro velké sportovce máme cca 50m od domu velké fotbalová hřiště a dětské hřiště s prolézačkami.

Rezervace na letošní prázdniny jsou již bohužel beznadějně vyprodané, pokud máte zájem k nám přijet zůstal pouze první týden v září 2021 a potom podzim a zima. Jižní čechy jsou krásné i v tomto termínu, navíc můžete využít nižší ceny.

Zima 2021

05.02.2021

Letos konečně krásná zima jak má být tak posílám alespoň pár fotek, snad v tomto těžkém čase potěší. Už se všichni těšíme na jaro, až budeme zase žít normálně - všechno bude fajn!!

Léto 2020

11.09.2020

Letošní sezóna za námi, po šíleném jaře jsme se konečně trochu vrátili do normálu. Posílam fotku golfového hřiště v Černicích - máme to prakticky hned za domem, letos už tady hrát nebudeme, ale PŘÍŠTÍ ROK ZNOVU A LÉPE!!

V letošním roce jsme dokončili výměnu topení v celém domě a proto můžeme nabídnout náš rekreační dům k pronájmu i během zimy. Vyzkoušejte neopakovatelnou atmosféru Jižních Čech v době vánočních svátků případně v ostatních zimních měsících

Dnešním dnem jsme ukončili letní sezónu 2018. Je načase udělat každoroční úpravu zahrady a bazénu a připravit dům na zimu. V říjnu a listopadu plánujeme zavést v celém domě centrální vytápění s plynovým kotlem, které umožní celoroční pronájem našeho domu.

Po náročné rekonstrukci se nám podařilo dostat původní kamna z roku 1920 opět do původní formy. Není nic krásnějšího než odpočinout si na prohřáté peci, která udrží teplo několik hodin - úžasná práce.